Lars Svith model met Broshuis dolly dieplader

Lars Svith model met Broshuis dolly dieplader

Lars Svith model met Broshuis dolly dieplader

Goed nieuws voor verzamelaars! Het Lars Svith-model met Broshuis dolly dieplader is vanaf nu te reserveren. 

Deze release onderstreept de mooie samenwerking tussen Broshuis en Tekno, die in voorgaande jaren al heeft geleid tot de introductie van verschillende modellen. Met deze nieuwe uitvoering voegen we daar een bijzondere variant aan toe: de 2+5 PL2 HD dolly dieplader combinatie, een indrukwekkende configuratie voor zwaar speciaal transport.

Bij Tekno werken we nauw samen met allerlei bedrijven uit de transportwereld om realistische en herkenbare schaalmodellen te ontwikkelen. Dit Lars Svith model met Broshuis 2+5 PL2 HD dolly dieplader is daar een mooi voorbeeld van.

Hieronder lees je meer over Broshuis.

Over Broshuis

Sinds 1885 bouwt het familiebedrijf Broshuis opleggers voor speciaal- en containertransport en is daarmee de oudste fabrikant in het speciaal transport. Sinds de verhuizing van Muiden naar Kampen is het bedrijf geleidelijk gegroeid en beschikt het nu over een modern bedrijfsterrein van 140.000 m². 

Broshuis wordt geleid door de vierde generatie en telt meer dan 500 vakmensen die jaarlijks ruim 1.000 opleggers produceren voor klanten over de hele wereld. Dankzij de constante focus op veiligheid, kwaliteit, innovatie en de jarenlange ervaring is Broshuis een betrouwbare en sterke partner.

 

Reserveer hier



Copyright Tekno B.V. 2021